Galerita

Interneto svetainių kūrimas vertimų biurų tinklui

Galerita

Užduotis – sukurti interneto svetainę vertimų biurui

Pagrindinis projekto tikslas – gerokai pakeisti svetainės struktūrą, padaryti ją patogesnę ir suprantamesnę vartotojams. Atnaujinti dizainą ir pridėti palaikymą mobiliesiems įrenginiams.
Galerita

Paslaugų filtras pagal kalbų derinius

Antroji užduotis buvo sukurti vertimų krypties filtrą (pavyzdžiui, iš lietuvių į anglų), po to svetainėje turėtų būti matomos paslaugos, teikiamos pasirinktu kalbų deriniu.
Galerita

Filialų sistema svetainėje

Kadangi įmonė turi tris biurus Vilniuje, Kaune ir Rygoje, reikėjo įdiegti filialų sistemą ir rodyti paslaugas priklausomai nuo pasirinkto filialo.

Konkurentų analizė ir UI sąsajos projektavimas

Pirmiausia išanalizavome gerus vertimų biurų svetainių pavyzdžius Lietuvoje ir užsienyje. Po analizės sudėliojome geriausius sprendimus ir sukūrėme projekto prototipus bei pasiūlėme klientui vizualinį sprendimą. Po patvirtinimo perėjome prie programavimo darbų.
Galerita

Paslaugų filtras pagal kalbų derinius

Pagrindinė svetainės funkcinė savybė – paslaugų filtras pagal kalbų derinius. Klientas gali pasirinkti vertimo kalbas (iš kokios kalbos į kurią kalbą reikia versti) ir gauti šiam kalbų deriniui teikiamas paslaugas. Taip klientas sutaupoma laiko.

Filialų sistema ir SEO

Svetainėje pagal kliento reikalavimus yra įdiegta filialų sistema. Kiekvienas filialas turi savo kontaktinius duomenis, biuro vietos žemėlapį, teikiamas paslaugas. Pasirinkęs, pavyzdžiui, Rygą, klientas matys visas šio filialo teikiamas paslaugas.

Siekiant pagerinti SEO pozicijas, po svetainės atnaujinimo buvo nustatytas 301 peradresavimas iš senų puslapių į naujus, pridėta naujienų skiltis, kurioje klientas rašo naudingą informaciją apie vertimus.

Galerita
Galerita

Atnaujinimo rezultatai

Svetainė buvo paleista 2019 m. ir šiuo metu sėkmingai veikia. Projektas yra pritaikytas mobiliesiems įrenginiams, todėl padidėja konversija ir vertimo paslaugų užsakymų skaičius.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • AJAX
  • Bootstrap
  • Google Maps
  • JavaScript
  • SaSS
  • UI/UX dizainas
  • Wordpress
Projektas baigtas2019-08-30
Terminai1 mėn.
UžsakovasGalerita, MB
Damian B.
Alex M.
Natalija M.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą