Inalize

Sukurti mobiliąją programėlę Švedijos medicinos startuoliui

Inalize

Sukurti mobiliąją aplikaciją medicinos startuoliui

Sukurti mobiliąją programėlę iOS / Android platformoms, skirtą medicinos startuoliui Švedijoje.
Inalize

Sukurti API, skirtą programų ir valdymo sistemos sąveikai

Be programėlių kūrimo, taip pat būtina sukuti API, kad būtų užtikrinta kelių platformų sąveika tarp programėlių ir valdymo sistemos žiniatinklio sąsajos.

Mobiliosios programėlės veikimo principas

Pagrindinis veikimo principas: vartotojas prisijungia prie sistemos, po duomenų patikrinimo nuskenuoja įsigytą testą ir mėginį per „Postnord“ paštomatų sistemą siunčia į laboratoriją. Ištyrus mėginius ir nustačius, ar yra ar nėra kontroliuojamų ligų, vartotojas informuojamas per programėlę ir dokumentu.
Inalize

Prisijungimas prie sistemos ir duomenų patvirtinimas

Programoje yra 2 autorizacijos būdai: per Freja eID arba BankID. Abi sistemos yra panašios į lietuvišką SmartID ir skirtos Švedijos rinkai. Programa automatiškai gauna duomenis, tokius vardas ir pavardė, pašto kodas ir asmens kodas kaip iš autorizacijos sistemų. Po sėkmingo autorizavimo vartotojas nukreipiamas patikrinti ir patvirtinti duomenis.
Inalize

QR kodų skaitytuvas

Po sėkmingo autorizavimo vartotojas nukreipiamas į QR kodo nuskaitymą. Kodą galima rasti pačiame mėginio konteineryje. Nuskenavus kodą, programa automatiškai atpažįsta produkto tipą ir kitus testo parametrus, tokius kaip viruso tipas, paslaugų teikėjas, sveikatos priežiūros įstaiga ir kt. Priklausomai nuo produkto tipo, vartotojas nukreipiamas į Inalize Professional arba Inalize Professional+.
Inalize

„PostNord“ paštomatų žemėlapis ir testų būsenų keitimas

Paėmęs mėginį, vartotojas pasirenka artimiausią paštomatą ir patvirtina tyrimo siuntimą į laboratoriją. Pristačius testą, vartotojas mato nuoseklų būsenos pasikeitimą nuo pristatymo iki apdorojimo.
Inalize

Testavimo rezultatai

Laboratorijai patikrinus mėginį ir patvirtinus rezultatu, vartotojas į savo telefoną gauna automatinį pranešimą ir pridedamą PDF dokumentą su tyrimo rezultatais iš laboratorijos bei pasiūlymu kreiptis į gydymo įstaigą (esant teigiamam rezultatui).
Inalize

Kelių platformų palaikymas ir Inalize API

Populiarioms platformoms buvo sukurtos dvi programos versijos: iOS ir Android. Kiekviena platforma turi pagal savo gaires sukurtą dizainą. Siekiant užtikrinti kelių platformų veiklą, buvo sukurta API, palaikanti visas aplikacijoje ir programų valdymo sistemoje naudojamas funkcijas.
Inalize
Inalize

Mobiliosios programėlės valdymo sistema

Programai valdyti buvo sukurta „Laravel“ platformos pagrindu sukurta sistema. Ji veikia panašiai kaip mobiliosios aplikacijos per API ir leidžia valdyti visus programos elementus: testus, QR kodus, turinį, vartotojus ir kt. Sistema palaiko statistinius duomenis ir PDF dokumentų generavimą.
Inalize

Laboratorijų prieiga ir QR kodų skaitytuvas

Valdymo sistema turi atskirą prieigą administratoriams ir laboratorijoms. Visi asmeniniai vartotojo duomenys yra užšifruoti duomenų bazėje. Darbo sistemoje patogumui yra įdiegtas QR kodo skaitytuvas naudojant brūkšninių kodų skaitytuvus.
Inalize

Paskelbimas „App Store“ ir „Google Play“ ir paleidimas

Po darbų baigimo, proramelės paleistos „App Store“ ir „Google Play“, taip pat buvo atlikti galutiniai bandymai. Šiuo metu programėlė prieinama tik Švedijos rinkai ir ją galima atsisiųsti tik iš Švedijos „App Store“ ir „Google Play“.
Inalize
Inalize

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • Android
  • API integracijos
  • iOS
  • Laravel
  • PDF dokumentų generavimas
  • UI/UX dizainas
UžsakovasInalize AB
Natalija M.
Damian B.
Germanas P.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą