Stiklotara

Internetinės svetainės kūrimas stiklo tara prekiaujančiai įmonei

Stiklotara

Sukurti interneto svetainę įmonei, užsiiminačiai didmenine prekyba stiklo tara

Pagrindinis uždavinys – sukurti internetinę svetainę-katalogą prekybai stikline tara. Svetainėje turėtų būti galimų produktų katalogas su filtrais ir užklausos forma, vertimas į kelias kalbas.
Stiklotara

Užduoties analizė ir sprendimo paieška prekių katalogui

Išanalizavome kliento pateiktus internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje pavyzdžius ir pasiūlėme savo sprendimą. Svetainė suskirstyta į keletą pagrindinių kategorijų su užsakomais produktais. Be to, pridėta naujienų skiltis ir visi informaciniai puslapiai.

Prekių kategorijos ir filtravimas

Svetainėje yra trys pagrindinės produktų kategorijosi:
  • Buteliai
  • Dangteliai
  • Indai
Visos pagrindinės kategorijos yra suskirstytos į subkategorijas pagal tam tikrą požymį (tipą, tūrį ir pan.). Prie TVS galima pridėti neribotą skaičių kategorijų, subkategorijų ir produktų prie kiekvienos kategorijos. Kiekvienai kategorijai ir subkategorijai galimas automatinis filtras pagal produkto charasteristikas, tokias kaip tūris, tipas, svoris, dangtelis ir kt. Produktai filtruojami neperkraunant puslapio, naudojant AJAX technologiją.
Stiklotara

Produkto kortelė

Kiekvienas produktas turi vidinį puslapį su išsamia informacija ir charakteristikomis. Puslapyje galima siųsti užklausą dėl dominančio produkto, pamatyti panašius produktus ir specifikacijas, parsisiųsti PDF dokumentus.
Stiklotara

Naujienos ir informacija

Svetainėje yra SEO pozicijas gerinanti naujienų skiltis, taip pat visi pagrindiniai informacijos puslapiai: apie mus, kontaktai, privatumo politika.
Stiklotara

Daugiakalbiškumas ir adaptyvi versija

Svetainėje vartotojas gali naudotis trimis kalbomis: lietuvių, anglų ir rusų. Perjungimas tarp jų įgyvendinamas kaip kalbos parinkiklis pagrindiniame meniu. Svetainė taip pat yra adaptyvi, todėl ją lengva peržiūrėti mobiliuosiuose įrenginiuose.
Stiklotara
Stiklotara

Atnaujinimo rezultatai

Svetainė veikia jau keletą metų ir po naujų puslapių bei nuorodų struktūros pakeitimo gerokai pagerino savo pozicijas „Google“ paieškos sistemoje.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • AJAX
  • Bootstrap
  • JavaScript
  • SaSS
  • UI/UX dizainas
  • Wordpress
Projektas baigtas2021-06-25
Terminai1.5 mėn.
UžsakovasMitaras, UAB
Natalija M.
Germanas P.
Alex M.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą