Vijurkas

Sukurti interneto tiekėjo svetainę Joniškyje

Vijurkas

Užduotys

Užduotis buvo sukurti svetainę nedideliam interneto tiekėjui Joniškyje, kad jis pritrauktų naujų klientų, taip pat prie kontaktinės formos prijungti API, kad būtų galima automatiškai įtraukti potencialius klientus į CRM.
Vijurkas

UI/UX dizainas ir projektavimas

Išanalizavome užsakovo pateiktus duomenis ir sukūrėme projekto struktūrą. Pasitarę su klientu nusprendėme supapratinti struktūrą ir sumažinti paspaudimų skaičių.

Galimi paslaugų planai

Susitarus su klientu, buvo nuspręsta viršutinėje svetainės dalyje padaryti bloką paslaugos rūšiai ir galimiems interneto planams pasirinkti. Pagrindinė informacija kompaktiškai patalpinta paslaugų teikimo bloke, norėdami gauti išsamesnę informaciją, galima paspausti mygtuką ir atsidariusiame lange perskaityti išsamią informaciją apie paslaugą. Pagrindinis šio bloko tikslas – gauti potencialių klientų užklausas dėl paslaugų.
Vijurkas

CRM API integravimas

Siekdami supaprastinti paraiškų apdorojimą, kontaktų formai parašėme atskirą papildinį iš CRM pateiktu API integravimu. Visos užklausos, užpildytos kontaktine forma, patenka tiesiai į paštą ir į CRM sistemą, kad būtų lengvesnis valdymas.

Informaciniai puslapiai

Svetainėje yra visi vartotojams reikalingi informaciniai puslapiai: apie įmonę, kontaktai ir naudinga informacija. Naudingos informacijos puslapyje galima perskaityti dažniausiai užduodamus klausimus apie paslaugas, taip pat atsisiųsti dokumentų šablonus ir kitus failus.
Vijurkas
Vijurkas

Darbo rezultatai

Sukūręs svetainę klientas gavo puikų rinkodaros įrankį savo paslaugų reklamai, kuris yra tiesiogiai integruotas su CRM sistema.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • AJAX
  • API integracijos
  • Bootstrap
  • Google Maps
  • JavaScript
  • SaSS
  • UI/UX dizainas
  • Wordpress
Projektas baigtas2022-07-20
Terminai1.5 mėn.
UžsakovasEltida, UAB
Germanas P.
Natalija M.
Gertrūda K.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą